Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Romana Zemková
DHK Pardubice
19
Romana Fraňková
Astra Praha
20
Romana Kohoutová
TJ Turnov
57
Romana Kovačíková
Lokomotiva Cheb
64
Petra Šilhanová
HC Milevsko
1
Petra Šalounová
Sokol II Kobylisy B
7
Petra Bártová
TJ Turnov
17
Petra Nohejlová
Sokol II Kobylisy B
17
Petra Křížová
Loko České Budějovice
18
Petra Machálková
Kovofiniš Ledeč n.S.
21
Petra Hečková
HC Milevsko
22
Petra Korandová
Loko České Budějovice
27
Petra Nováková
Lokomotiva Cheb
57
Petra Sedláčková
TJ Slavoj Tachov
86
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
7
Pavlína Šnýdlová
Astra Praha
10
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
23
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
25
Pavla Janoušková
Astra Praha
12
Pavla Uhlířová
DHK Pardubice
29
Pavla Křivánková
Sokol II Kobylisy B
55
Pavla Křivánková
DHK Pardubice
55
Pavla Peřinová
DHK Pardubice
75
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Paulína Ivanová
Loko České Budějovice
31
Nicole Cicvárková
Kovofiniš Ledeč n.S.
12
Natálie Rybová
ČZ HBC Strakonice 1921
12
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Monika Lidová
Sokol II Kobylisy B
7
Milena Femiaková
Astra Praha
62
Michaela Ragulová
Sokol Vršovice B
7
Michaela Červinková
HK Spartak Ústí n.L.
8
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice B
20
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
28
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
34
Michaela Rybáková
Loko České Budějovice
37
Michaela Veselá
ČZ HBC Strakonice 1921
49
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
123
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
1
Martina Lišková
DHK Pardubice
1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.