Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Pekárková
DHK Pardubice
6
Adéla Vališová
TJ Turnov
17
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
33
Adéla Koubková
TJ Turnov
60
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
109
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
113
Alena Šafářová
TJ Turnov
19
Alice Štefanisková
Astra Praha
40
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
5
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
5
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
13
Aneta Kloudová
Loko České Budějovice
19
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
22
Anna Zikešová
Loko České Budějovice
1
Anna Vlasáková
DHK Pardubice
2
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
26
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
30
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
31
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
89
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Barbora Koubová
Lokomotiva Cheb
6
Barbora Martináková
DHK Pardubice
7
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice B
14
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
14
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
29
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
54
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
8
Brigita Anna Lavičková
Loko České Budějovice
4
Claudia Davidová
TJ Turnov
72
Dagmar Aissi
TJ Turnov
99
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
28
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
41
Denisa Skružná
Sokol II Kobylisy B
11
Denisa Prochásková
Astra Praha
17
Dominika Juriková
Lokomotiva Cheb
1
Eliška Lojínová
Lokomotiva Cheb
4
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
21
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
22
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.