Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga žen Č
podzim - 1. kolo
21.9.2013
17:45
AS001
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Turnov
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
27.9.2013
19:00
AS002
HK Spartak Ústí n.L.
-
Astra Praha
Martin Kasík
,
Bohumil Brůna
,
22.9.2013
11:00
AS003
HC Milevsko
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Karel Hladký
,
21.9.2013
13:00
AS004
Sokol II Kobylisy B
-
Lokomotiva Cheb
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
22.9.2013
13:00
AS005
DHK Pardubice
-
TJ Slavoj Tachov
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
22.9.2013
15:00
AS006
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice B
Jiří Větrovský
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
16:00
AS007
TJ Turnov
-
Sokol Vršovice B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
29.9.2013
15:00
AS008
TJ Slavoj Tachov
-
Loko České Budějovice
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
28.9.2013
15:00
AS009
Lokomotiva Cheb
-
DHK Pardubice
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
28.9.2013
14:15
AS010
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol II Kobylisy B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
29.9.2013
17:00
AS011
HC Milevsko
-
Astra Praha
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
28.9.2013
17:45
AS012
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 3. kolo
5.10.2013
17:00
AS013
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Turnov
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
6.10.2013
11:00
AS014
HC Milevsko
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
5.10.2013
15:30
AS015
Sokol II Kobylisy B
-
Astra Praha
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
6.10.2013
13:00
AS016
DHK Pardubice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
6.10.2013
13:00
AS017
Loko České Budějovice
-
Lokomotiva Cheb
Karel Hladký
,
Jaroslav Artl
,
5.10.2013
15:30
AS018
Sokol Vršovice B
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
podzim - 4. kolo
12.10.2013
18:00
AS019
TJ Turnov
-
TJ Slavoj Tachov
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
12.10.2013
15:00
AS020
Lokomotiva Cheb
-
Sokol Vršovice B
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
12.10.2013
14:15
AS021
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Loko České Budějovice
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
12.10.2013
18:00
AS022
Astra Praha
-
DHK Pardubice
Václav Škarda
,
12.10.2013
13:00
AS023
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol II Kobylisy B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.10.2013
17:00
AS024
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Milevsko
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 5. kolo
20.10.2013
11:00
AS025
HC Milevsko
-
TJ Turnov
Pavel Rutta
,
Martin Tůma
,
19.10.2013
15:00
AS026
Sokol II Kobylisy B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
20.10.2013
16:30
AS027
DHK Pardubice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
20.10.2013
17:30
AS028
Loko České Budějovice
-
Astra Praha
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
19.10.2013
11:00
AS029
Sokol Vršovice B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
20.10.2013
14:00
AS030
TJ Slavoj Tachov
-
Lokomotiva Cheb
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
podzim - 6. kolo
2.11.2013
17:00
AS031
TJ Turnov
-
Lokomotiva Cheb
Jan Dlouhý
,
Lukáš Malý
,
2.11.2013
16:00
AS032
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Slavoj Tachov
Josef Čapek
,
Jiří Hosnedl
,
3.11.2013
19:30
AS033
Astra Praha
-
Sokol Vršovice B
Zdeněk Tůma
,
Martin Tůma
,
2.11.2013
13:00
AS034
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Loko České Budějovice
Ondřej Harbich
,
Tomáš Tomeš
,
3.11.2013
17:00
AS035
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Pardubice
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
3.11.2013
11:00
AS036
HC Milevsko
-
Sokol II Kobylisy B
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
podzim - 7. kolo
10.11.2013
13:00
AS037
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Turnov
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
10.11.2013
16:30
AS038
DHK Pardubice
-
HC Milevsko
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
10.11.2013
15:00
AS039
Loko České Budějovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
9.11.2013
10:00
AS040
Sokol Vršovice B
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Kamil Navrátil
,
Martin Průcha
,
10.11.2013
14:00
AS041
TJ Slavoj Tachov
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
9.11.2013
17:00
AS042
Lokomotiva Cheb
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Brejcha
,
Václav Škarda
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
16:00
AS043
TJ Turnov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
17.11.2013
16:45
AS044
Astra Praha
-
Lokomotiva Cheb
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
16.11.2013
13:00
AS045
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Slavoj Tachov
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
16.11.2013
17:00
AS046
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice B
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
17.11.2013
11:00
AS047
HC Milevsko
-
Loko České Budějovice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
17.11.2013
15:00
AS048
Sokol II Kobylisy B
-
DHK Pardubice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
podzim - 9. kolo
23.11.2013
15:00
AS049
DHK Pardubice
-
TJ Turnov
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
24.11.2013
13:00
AS050
Loko České Budějovice
-
Sokol II Kobylisy B
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
23.11.2013
16:15
AS051
Sokol Vršovice B
-
HC Milevsko
Marta Sovová
,
Pavla Skružná
,
24.11.2013
15:00
AS052
TJ Slavoj Tachov
-
HK Spartak Ústí n.L.
Kamil Navrátil
,
Petr Sláma
,
23.11.2013
15:00
AS053
Lokomotiva Cheb
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
23.11.2013
11:15
AS054
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Astra Praha
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 10. kolo
30.11.2013
17:00
AS055
TJ Turnov
-
Astra Praha
Jaroslav Artl
,
Martin Tůma
,
26.10.2013
17:45
AS056
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
1.12.2013
17:00
AS057
HK Spartak Ústí n.L.
-
Lokomotiva Cheb
Martin Hart
,
Martin Polák
,
30.11.2013
11:00
AS058
HC Milevsko
-
TJ Slavoj Tachov
Jiří Větrovský
,
Jiří Hosnedl
,
23.10.2013
17:45
AS059
Sokol II Kobylisy B
-
Sokol Vršovice B
Jaroslav Artl
,
Tomáš Kupsa
,
1.12.2013
13:00
AS060
DHK Pardubice
-
Loko České Budějovice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
13:00
AS061
Loko České Budějovice
-
TJ Turnov
Karel Hladký
,
Josef Čapek
,
7.12.2013
16:15
AS062
Sokol Vršovice B
-
DHK Pardubice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
8.12.2013
15:00
AS063
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol II Kobylisy B
Václav Chmelíř
,
Eva Voláková
,
7.12.2013
15:00
AS064
Lokomotiva Cheb
-
HC Milevsko
Václav Chmelíř
,
Václav Škarda
,
30.11.2013
16:00
AS065
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
8.12.2013
17:30
AS066
Astra Praha
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
jaro - 12. kolo
9.2.2014
16:30
AS067
TJ Turnov
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
9.2.2014
18:00
AS068
Astra Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
8.2.2014
17:30
AS069
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Milevsko
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
9.2.2014
14:30
AS070
Lokomotiva Cheb
-
Sokol II Kobylisy B
Tereza Rendlová
,
Petr Sláma
,
9.2.2014
13:00
AS071
TJ Slavoj Tachov
-
DHK Pardubice
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
8.2.2014
11:00
AS072
Sokol Vršovice B
-
Loko České Budějovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 13. kolo
15.2.2014
16:15
AS073
Sokol Vršovice B
-
TJ Turnov
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
16.2.2014
15:30
AS074
Loko České Budějovice
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.2.2014
13:00
AS075
DHK Pardubice
-
Lokomotiva Cheb
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
16.2.2014
13:00
AS076
Sokol II Kobylisy B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
16.2.2014
09:00
AS077
Astra Praha
-
HC Milevsko
Martin Tůma
,
Zdeněk Tůma
,
15.2.2014
17:00
AS078
HK Spartak Ústí n.L.
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Marta Sovová
,
Kateřina Šajnerová
,
jaro - 14. kolo
22.2.2014
16:00
AS079
TJ Turnov
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jan Dlouhý
,
Lukáš Malý
,
22.2.2014
17:00
AS080
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC Milevsko
Jiří Svítek
,
Jiří Studecký
,
23.2.2014
18:00
AS081
Astra Praha
-
Sokol II Kobylisy B
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
22.2.2014
16:00
AS082
ČZ HBC Strakonice 1921
-
DHK Pardubice
Martin Tůma
,
Jan Kříženecký
,
22.2.2014
15:00
AS083
Lokomotiva Cheb
-
Loko České Budějovice
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
23.2.2014
15:00
AS084
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Vršovice B
Pavel Mošna
,
Petr Sláma
,
jaro - 15. kolo
2.3.2014
14:00
AS085
TJ Slavoj Tachov
-
TJ Turnov
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
1.3.2014
14:30
AS086
Sokol Vršovice B
-
Lokomotiva Cheb
Martin Hart
,
Martin Kasík
,
2.3.2014
14:00
AS087
Loko České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
2.3.2014
17:00
AS088
DHK Pardubice
-
Astra Praha
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
2.3.2014
15:00
AS089
Sokol II Kobylisy B
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Radoslav Kavulič
,
Libor Skružný
,
2.3.2014
18:00
AS090
HC Milevsko
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
jaro - 16. kolo
8.3.2014
16:00
AS091
TJ Turnov
-
HC Milevsko
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
9.3.2014
15:00
AS092
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol II Kobylisy B
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
8.3.2014
13:00
AS093
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
DHK Pardubice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
9.3.2014
18:00
AS094
Astra Praha
-
Loko České Budějovice
Jan Dlouhý
,
Jaroslav Lorenc
,
8.3.2014
16:00
AS095
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Vršovice B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
8.3.2014
15:00
AS096
Lokomotiva Cheb
-
TJ Slavoj Tachov
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
jaro - 17. kolo
15.3.2014
15:00
AS097
Lokomotiva Cheb
-
TJ Turnov
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
16.3.2014
14:30
AS098
TJ Slavoj Tachov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
15.3.2014
14:30
AS099
Sokol Vršovice B
-
Astra Praha
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
30.3.2014
11:00
AS100
Loko České Budějovice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.3.2014
13:00
AS101
DHK Pardubice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
16.3.2014
15:00
AS102
Sokol II Kobylisy B
-
HC Milevsko
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 18. kolo
22.3.2014
16:00
AS103
TJ Turnov
-
Sokol II Kobylisy B
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
23.3.2014
11:00
AS104
HC Milevsko
-
DHK Pardubice
Monika Blažeková
,
Marta Sovová
,
23.3.2014
15:00
AS105
HK Spartak Ústí n.L.
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Lorenc
,
Václav Škarda
,
29.3.2014
17:45
AS106
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Vršovice B
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
23.3.2014
18:00
AS107
Astra Praha
-
TJ Slavoj Tachov
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
22.3.2014
16:00
AS108
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Lokomotiva Cheb
Jiří Hosnedl
,
Lukáš Moravec
,
jaro - 19. kolo
5.4.2014
16:00
AS109
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Turnov
Martin Průcha
,
Martin Tůma
,
5.4.2014
15:00
AS110
Lokomotiva Cheb
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
Eva Voláková
,
6.4.2014
14:00
AS111
TJ Slavoj Tachov
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
5.4.2014
11:00
AS112
Sokol Vršovice B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
6.4.2014
13:00
AS113
Loko České Budějovice
-
HC Milevsko
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
5.4.2014
09:30
AS114
DHK Pardubice
-
Sokol II Kobylisy B
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 20. kolo
12.4.2014
16:00
AS115
TJ Turnov
-
DHK Pardubice
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
12.4.2014
15:00
AS116
Sokol II Kobylisy B
-
Loko České Budějovice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
13.4.2014
11:00
AS117
HC Milevsko
-
Sokol Vršovice B
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
13.4.2014
17:00
AS118
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Slavoj Tachov
Jan Dlouhý
,
Milan Drobný
,
12.4.2014
16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva Cheb
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
13.4.2014
18:00
AS120
Astra Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
jaro - 21. kolo
27.4.2014
18:00
AS121
Astra Praha
-
TJ Turnov
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
26.4.2014
18:00
AS122
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Josef Čapek
,
27.4.2014
15:00
AS123
Lokomotiva Cheb
-
HK Spartak Ústí n.L.
Pavel Mošna
,
Daniela Radová
,
27.4.2014
14:00
AS124
TJ Slavoj Tachov
-
HC Milevsko
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
26.4.2014
11:00
AS125
Sokol Vršovice B
-
Sokol II Kobylisy B
Martin Tůma
,
Jiří Studecký
,
26.4.2014
16:00
AS126
Loko České Budějovice
-
DHK Pardubice
Lukáš Moravec
,
Karel Hladký
,
jaro - 22. kolo
3.5.2014
16:00
AS127
TJ Turnov
-
Loko České Budějovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
3.5.2014
09:00
AS128
DHK Pardubice
-
Sokol Vršovice B
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
3.5.2014
13:00
AS129
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
4.5.2014
11:00
AS130
HC Milevsko
-
Lokomotiva Cheb
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
4.5.2014
17:00
AS131
HK Spartak Ústí n.L.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Přibyl
,
Václav Škarda
,
3.5.2014
11:00
AS132
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Astra Praha
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.