Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Kateřina Adamová
Sokol II Kobylisy B
17
Dagmar Aissi
TJ Turnov
99
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
89
Petra Bártová
TJ Turnov
17
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
113
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy B
38
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
6
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
20
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
23
Nicole Cicvárková
Kovofiniš Ledeč n.S.
12
Veronika Cyprysová
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
26
Michaela Červinková
HK Spartak Ústí n.L.
8
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
14
Claudia Davidová
TJ Turnov
72
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
31
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
57
Lenka Dohnalová
Astra Praha
5
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
28
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
12
Milena Femiaková
Astra Praha
62
Romana Fraňková
Astra Praha
20
Šárka Gahlerová
TJ Turnov
3
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
33
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy B
17
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
22
Zuzana Harmáčková
Astra Praha
12
Petra Hečková
HC Milevsko
22
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
50
Vladislava Herlíková
TJ Slavoj Tachov
36
Irena Hladová
Loko České Budějovice
21
Gabriela Hokrová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
95
Lucie Houšková
Lokomotiva Cheb
27
Kristýna Hromádková
Astra Praha
49
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
8
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
78
Tereza Hřivnová
Lokomotiva Cheb
19
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.