Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
16
Dagmar Aissi
TJ Turnov
3
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
3
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
2
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
6
Petra Beňušková
DHK Baník Most
14
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy
4
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
11
Kateřina Bílá
Tatran Střešovice
3
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
1
Michaela Bittnerová
HC Plzeň
2
Michaela Boorová
Sokol Písek
1
Alena Borová
Tatran Střešovice
4
Michaela Borovská
DHK Baník Most
14
Marta Bošacká
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Eva Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
13
Kateřina Brzósková
HC Zlín
8
Petra Bubeníková
Sokol Písek
11
Michaela Budayová
HC Zlín
2
Karolína Burdová
Sokol II Kobylisy
3
Michaela Červinková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Lucie Danišková
Astra Praha
3
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
3
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
3
Kristýna Dorazilová
Sokol II Kobylisy
3
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
4
Eliška Dragounová
DHC SVŠ Plzeň
2
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
3
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Patricia Dudová
HK Hodonín
1
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
4
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
6
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
9
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.