Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jana Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Ludmila Žídková
Sokol II Kobylisy
10
Michaela Ždánská
DHK Zora Olomouc
3
Eliška Žahourová
SK Velká Bystřice
2
Adriana Zpěváková
TJ Jiskra Otrokovice
3
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
6
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Dominika Zachová
HC Plzeň
10
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
6
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
11
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
8
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
2
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
3
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
2
Liběna Vondráčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
3
Kristýna Vlková
HC Zlín
3
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
2
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Petra Vítková
DHK Baník Most
1
Simona Višňovská
HK Hodonín
16
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
4
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
3
Žaneta Vildtová
HC Milevsko
2
Tereza Vildová
Astra Praha
12
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
3
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
2
Radka Vašíčková
SK UP Olomouc
1
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
6
Edita Vaňková
DHK Baník Most
2
Monika Urešová
Tatran Střešovice
1
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
3
Markéta Uhlířová
DHK Pardubice
4
Pavla Uhlířová
DHK Pardubice
5
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Helena Tvardíková
SK UP Olomouc
2
Lucie Trubačová
Lokomotiva Cheb
3
Veronika Trbulová
SK UP Olomouc
1
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.