Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Koubková
TJ Turnov
1
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Adéla Hornová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
6
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
11
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
3
Adriana Zpěváková
TJ Jiskra Otrokovice
3
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice
3
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Alena Šafářová
TJ Turnov
1
Alena Borová
Tatran Střešovice
4
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
5
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
8
Alexandra Satrapová
Jiskra Havlíčkův Brod
11
Alice Štefanisková
Astra Praha
1
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
7
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
12
Amálie Kučerová
HK Hodonín
3
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
2
Andrea Jastrábová
HK Hodonín
2
Andrea Očadlíková
HC Zlín
4
Andrea Špačková
Tatran Střešovice
6
Andrea Königová
Sokol Písek
7
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
2
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
4
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
3
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
6
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
1
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
2
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
2
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
2
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
5
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
6
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.