Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Romana Zemková
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Romana Zemková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Vomočilová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Hana Vojtíšková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Eva Uhlířová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Tichá
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Šnýdlová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Petra Šalounová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Slavětínská
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Petra Rodová
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Marie Poláková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Marková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Anna Kudějová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kosobudová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Kloudová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Iva Kalinová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kakáčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jirásková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Jiránková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Janoušková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.