Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kateřina Adamová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Cyprysová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Romana Fraňková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Janoušková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Jiránková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jirásková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kakáčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Iva Kalinová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Kloudová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kosobudová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Anna Kudějová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Marková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Marie Poláková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Petra Rodová
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Slavětínská
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Petra Šalounová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Šnýdlová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Tichá
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Eva Uhlířová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.