Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Rousová
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
4
Starty
1.liga starších dorostenek
04.05. [AU046]
Kobylisy - HK Veselí n.M.
23 : 35
1 branek
13.04. [AU037]
Olomouc - Kobylisy
44 : 19
0 branek
15.03. [AU027]
DHK Pardubice - Kobylisy
31 : 31
0 branek
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. [AUB027]
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
0 branek
13.11. [AUB022]
Astra Praha - Kobylisy
18 : 34
0 branek
10.11. [AUB021]
Kobylisy - Písek
23 : 36
0 branek
28.09. [AUB006]
Písek - Kobylisy
31 : 26
0 branek
1.liga mladší dorostenky
17.05. [AW055]
Poruba - Háje
29 : 20
0 branek
10.05. [AW050]
Háje - DHK Baník Most
24 : 17
0 branek
01.05. [AW048]
Písek - Háje
29 : 23
0 branek
26.04. [AW041]
Háje - Olomouc
21 : 24
0 branek
12.04. [AW040]
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
0 branek
06.04. [AW034]
Háje - Bohunice
25 : 6
0 branek
22.03. [AW031]
Háje - Zlín
26 : 25
0 branek
16.03. [AW027]
Háje - Poruba
19 : 19
0 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. [AXB010]
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
1 branek
24.11. [AXB025]
TJ Slavoj Tachov - Háje
19 : 33
1 branek
09.11. [AXB019]
HC Plzeň - Háje
29 : 27
0 branek
02.11. [AXB016]
Háje - Písek
29 : 26
0 branek
27.10. [AXB028]
Háje - J.Hradec
30 : 15
1 branek
19.10. [AXB013]
J.Hradec - Háje
19 : 20
0 branek
28.09. [AXB004]
Háje - HC Plzeň
36 : 22
0 branek
22.09. [AXB001]
Písek - Háje
28 : 19
0 branek
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.