Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže Liga mladších dorostenek M-sk.B
Podzim 1 - 1. kolo
22.9.2013
11:00
AYB002
HC Zlín
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
22.9.2013
09:00
AYB003
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Karviná
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
Podzim 1 - 2. kolo
29.9.2013
10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Karviná
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
28.9.2013
11:00
AYB005
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Sokol Poruba
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
Podzim 1 - 3. kolo
6.10.2013
12:00
AYB007
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc B
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
5.10.2013
15:30
AYB009
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
Podzim 1 - 4. kolo
13.10.2013
10:30
AYB010
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
13.10.2013
10:00
AYB012
HC Zlín
-
Sokol Poruba
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
Podzim 1 - 5. kolo
20.10.2013
09:00
AYB013
Sokol Poruba
-
DHK Zora Olomouc B
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
19.10.2013
18:00
AYB014
TJ Sokol Karviná
-
HC Zlín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
Podzim 2 - 6. kolo
3.11.2013
11:00
AYB017
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
HC Zlín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
3.11.2013
14:30
AYB018
TJ Sokol Karviná
-
Sokol Poruba
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
Podzim 2 - 7. kolo
9.11.2013
10:30
AYB019
TJ Sokol Karviná
-
DHK Zora Olomouc B
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
10.11.2013
11:00
AYB020
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
Podzim 2 - 8. kolo
17.11.2013
10:30
AYB022
DHK Zora Olomouc B
-
HC Zlín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.11.2013
16:00
AYB024
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
TJ Sokol Karviná
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
Podzim 2 - 9. kolo
24.11.2013
15:00
AYB025
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Zora Olomouc B
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
24.11.2013
09:00
AYB027
Sokol Poruba
-
HC Zlín
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
Podzim 2 - 10. kolo
26.10.2013
13:00
AYB028
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Poruba
Jaroslava Směšná
,
Jan Vítek
,
27.10.2013
14:00
AYB029
HC Zlín
-
TJ Sokol Karviná
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.