Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Alena Mrázová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
87
Starty
2.liga mladších dorostenek-Č
17.05. [AWA055]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
3 branek
03.05. [AWA048]
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
31 : 19
2 branek
27.04. [AWA041]
TJ Slavoj Tachov - DHC Plzeň
25 : 19
7 branek
13.04. [AWA040]
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
5 branek
05.04. [AWA034]
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
7 branek
03.04. [AWA013]
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
3 branek
22.03. [AWA031]
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
4 branek
16.03. [AWA027]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
32 : 32
6 branek
09.03. [AWA022]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
30 : 26
0 branek
02.03. [AWA020]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
20 : 18
2 branek
16.02. [AWA012]
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
4 branek
09.02. [AWA006]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
20 : 27
0 branek
02.02. [AWA003]
Loko Č.Budějovice - TJ Slavoj Tachov
25 : 40
4 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. [AXB010]
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
3 branek
24.11. [AXB025]
TJ Slavoj Tachov - Háje
19 : 33
6 branek
17.11. [AXB024]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
29 : 32
3 branek
09.11. [AXB020]
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
20 : 22
6 branek
03.11. [AXB017]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
32 : 27
10 branek
20.10. [AXB015]
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
3 branek
05.10. [AXB009]
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
2 branek
29.09. [AXB005]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
24 : 23
1 branek
21.09. [AXB002]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
6 branek
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.