Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Natálie Rybová
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
16
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR019]
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
1 branek
14.09. [APR017]
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
2 branek
08.09. [APR008]
Milevsko - Strakonice
26 : 32
1 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS131]
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
1 branek
05.04. [AS109]
Strakonice - Turnov
27 : 25
1 branek
16.02. [AS076]
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
0 branek
08.02. [AS069]
Strakonice - Milevsko
36 : 8
2 branek
30.11. [AS065]
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
0 branek
23.11. [AS054]
Strakonice - Astra
26 : 17
0 branek
16.11. [AS043]
Turnov - Strakonice
30 : 21
5 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
2 branek
19.10. [AS029]
S.Vršovice B - Strakonice
29 : 22
0 branek
06.10. [AS016]
DHK Pardubice - Strakonice
28 : 20
0 branek
22.09. [AS003]
Milevsko - Strakonice
15 : 22
1 branek
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.