Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adéla Samcová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
91
Starty
W.H.I.L.
18.05. [AP186]
Písek - Olomouc
21 : 23
3 branek
17.05. [AP185]
Písek - Olomouc
28 : 28
0 branek
11.05. [AP184]
Olomouc - Písek
27 : 20
2 branek
10.05. [AP183]
Olomouc - Písek
37 : 25
5 branek
03.05. [AP147]
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
2 branek
12.04. [AP131]
Zlín - Olomouc
29 : 15
0 branek
05.04. [AP122]
Olomouc - Šaľa
25 : 29
0 branek
16.03. [AP120]
Slavia - Olomouc
34 : 18
1 branek
22.02. [AP098]
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
2 branek
15.02. [AP095]
Olomouc - Poruba
23 : 21
1 branek
01.02. [AP082]
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
3 branek
26.01. [AP076]
Michalovce - Olomouc
41 : 18
0 branek
18.01. [AP069]
Olomouc - Písek
31 : 22
4 branek
11.01. [AP065]
Olomouc - Zlín
25 : 20
0 branek
03.01. [AP056]
Šaľa - Olomouc
24 : 14
0 branek
22.11. [AP043]
Most - Olomouc
34 : 16
1 branek
16.11. [AP054]
Olomouc - Slavia
25 : 39
0 branek
03.11. [AP042]
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
0 branek
Český pohár žen
19.11. [APR030]
Olomouc - Poruba
22 : 26
0 branek
1.liga žen
27.04. [AR122]
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
10 branek
06.04. [AR109]
Olomouc B - Most B
36 : 23
4 branek
09.02. [AR069]
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
7 branek
08.12. [AR065]
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
3 branek
24.11. [AR054]
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
4 branek
26.10. [AR056]
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
6 branek
13.10. [AR021]
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
10 branek
06.10. [AR016]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
5 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
11 branek
22.09. [AR003]
HC Plzeň - Olomouc B
24 : 21
7 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.