Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Lattenberg
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
160
Starty
2.liga mužů JM
10.05. [AE127]
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
7 branek
04.05. [AE126]
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2 branek
26.04. [AE116]
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
4 branek
13.04. [AE113]
Hustopeče - Telnice
33 : 25
3 branek
30.03. [AE105]
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
2 branek
23.03. [AE100]
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
7 branek
15.03. [AE094]
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
5 branek
09.03. [AE087]
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1 branek
01.03. [AE083]
Ivančice - Hustopeče
25 : 22
5 branek
23.02. [AE074]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
2 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
1 branek
08.12. [AE061]
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1 branek
01.12. [AE060]
Brno B - Hustopeče
28 : 31
3 branek
24.11. [AE050]
Hustopeče - Maloměřice
39 : 35
4 branek
17.11. [AE047]
Telnice - Hustopeče
22 : 35
5 branek
27.10. [AE034]
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
6 branek
29.09. [AE008]
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
3 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
3 branek
Jihomoravská liga mužů
18.05. [LA049]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
20 : 12
4 branek
11.05. [LA033]
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 19
8 branek
04.05. [LA029]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
5 branek
27.04. [LA041]
Bohunice B - Újezd u Brna
40 : 21
5 branek
12.04. [LA053]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
4 branek
06.04. [LA045]
Újezd u Brna - Hostěrádky
20 : 20
8 branek
30.03. [LA037]
Újezd u Brna - Tišnov
29 : 25
5 branek
23.11. [LA021]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
35 : 32
11 branek
20.10. [LA017]
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 29
2 branek
13.10. [LA013]
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
5 branek
06.10. [LA009]
Tišnov - Újezd u Brna
31 : 29
5 branek
29.09. [LA005]
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 22
12 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.