Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zuzana Dočkalová
Post
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
60
Starty
Český pohár žen
07.09. [APR001]
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
19 : 30
3 branek
2.liga žen Č
12.04. [AS119]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
1 branek
06.04. [AS111]
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 20
1 branek
09.02. [AS067]
Turnov - Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 17
0 branek
23.11. [AS053]
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
4 branek
16.11. [AS045]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
23 : 18
5 branek
09.11. [AS040]
S.Vršovice B - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 20
3 branek
02.11. [AS034]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Č.Budějovice
23 : 32
8 branek
26.10. [AS056]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
34 : 26
11 branek
20.10. [AS027]
DHK Pardubice - Kovofiniš Ledeč n.S.
26 : 29
4 branek
12.10. [AS023]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Kobylisy B
19 : 28
5 branek
06.10. [AS014]
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
4 branek
28.09. [AS012]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
30 : 32
9 branek
21.09. [AS001]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Turnov
16 : 16
2 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.