Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 15:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
11.4. 18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly - TJ košutka
19 : 26
15.3. 10:00
AH096
Sokol Kobylisy - Chodov
25 : 21
8.12. 17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 12:30
AK115
HK B Most - D.Králové
19 : 18
27.10. 15:00
AK035
1.HC Pardubice - D.Králové
29 : 43
Žákovská liga starších žáků
3.5. 17:00
AO171
Jičín - V. Bystřice
23 : 20
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
8.2. 15:30
AO065
Talent A - HK Lovosice
23 : 18
8.2. 13:00
AO062
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
27 : 18
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
2.liga žen Č
5.4. 09:30
AS114
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
8.3. 16:00
AS091
Turnov - Milevsko
27 : 17
23.2. 18:00
AS081
Astra - Kobylisy B
25 : 15
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
12.10. 18:00
AS019
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
1.liga mladší dorostenky
22.3. 11:00
AW031
Háje - Zlín
26 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
10.11. 15:00
AXB021
Kobylisy - Písek
25 : 30
28.9. 10:30
AXB004
Háje - HC Plzeň
36 : 22
Společný přebor mladších žákyň
30.3. 15:30
BI030
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 10
30.3. 14:30
BI028
S.Vršovice - Slavia
5 : 9
30.3. 14:00
BI027
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
7 : 2
30.3. 13:30
BI026
Slavia - Háje
9 : 10
30.3. 12:30
BI024
S.Vršovice - Háje
8 : 14
30.3. 11:30
BI022
DHKPardubice - S.Vršovice
5 : 12
30.3. 10:30
BI020
Háje - TJ Sokol Bělá
13 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.