Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
1.liga starších dorostenek
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
1.liga mladší dorostenky
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.B
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
Moravskoslezská liga muži
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
2.11. 11:30
NA040
Klimkovice - Paskov
20 : 28
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.10. 14:15
NB012
Třinec - Paskov
19 : 20
12.10. 13:20
NB011
Orlová - Třinec
22 : 17
12.10. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
38 : 8
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
Moravskoslezská liga ženy
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 18:20
RKD015
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
7.12. 17:40
RKD014
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
7.12. 16:20
RKD012
Hodonín - Otrokovice
9 : 12
7.12. 15:40
RKD011
Zlín "B" - L.Zubří
14 : 12
7.12. 14:20
RKD009
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
7.12. 13:40
RKD008
SKH Velká n.V. - Otrokovice
15 : 13
7.12. 11:00
RKD004
Hodonín - SKH Velká n.V.
13 : 17
7.12. 10:20
RKD003
Otrokovice - L.Zubří
11 : 11
Zlínská liga - muži
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
20.10. 17:30
ZA009
Zlín B - Val.Meziříčí
52 : 24
Zlínská liga - starší žáci
27.4. 10:00
ZC067
Zubří - Uherské Hradiště
26 : 20
16.11. 10:30
ZC041
Rožnov p.R. - Napajedla
28 : 18
22.10. 16:30
ZC034
Vsetín - Zubří B
40 : 27
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. 09:30
ZD041
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
18.5. 12:00
ZDBJ043
L.Zubří_d - Luhačovice_ch
27 : 21
6.4. 09:00
ZDBJ020
L.Zubří_d - Zub_C_ch
14 : 18
22.3. 08:30
ZDBJ007
Rožnov p.R. "B"_ch - Luhačovice_ch
15 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.