Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Hlaváč
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.12.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
1.6. 14:00
NA084
Nový Jičín - Trnávka
19 : 28
11.5. 10:30
NA066
Krmelín - Trnávka
29 : 18
13.4. 14:30
NA055
Suchdol n/O - Hlučín
20 : 27
9.11. 18:00
NA041
Paskov - Krmelín
21 : 32
9.11. 13:00
NA044
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
13.10. 09:30
NA025
Orlová - Třinec
16 : 14
29.9. 10:00
NA012
Trnávka - Hlučín
26 : 36
22.9. 10:30
NA006
Krmelín - Nový Jičín
29 : 15
Moravskoslezská liga ml. dorost
5.10. 10:15
NB009
Orlová - Paskov
23 : 23
5.10. 09:15
NB008
Třinec - Orlová
28 : 20
5.10. 08:15
NB007
Třinec - Paskov
20 : 12
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
10.5. 14:00
NC058
Karviná A - Ostrava
41 : 7
26.4. 10:15
NC054
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
10.4. 17:40
NC049
Polanka - Karviná A
16 : 36
21.9. 09:50
NC005
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
nezadáno
NC013
Ostrava - Karviná A
8 : 49
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
10.5. 13:00
NE058
Karviná A - Ostrava
30 : 13
26.4. 09:00
NE054
F.-Místek A - Polanka A
31 : 9
10.4. 16:30
NE049
Polanka A - Karviná A
12 : 27
21.9. 11:00
NE005
F.-Místek A - Ostrava
38 : 6
nezadáno
NE013
Ostrava - Karviná A
7 : 28
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
10.5. 10:30
NF069
Karviná B - Nový Jičín
22 : 13
26.4. 11:45
NF060
F.-Místek B - Nový Jičín
21 : 13
9.11. 10:15
NF044
TJ TŽ Třinec - Kopřivnice B
6 : 21
22.9. 09:00
NF006
Krmelín - Nový Jičín
20 : 7
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 10:00
NI013
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
4.5. 15:00
NI023
L.Zubří - Paskov
22 : 34
13.4. 13:00
NI018
Suchdol n/O - Ostrava
17 : 25
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
13.10. 14:00
NI009
Suchdol n/O - L.Zubří
14 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.