Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 12:30
AXB003
J.Hradec - HC Plzeň
22 : 22
Žákovská liga starších žaček
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 13:20
AZ185
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
4.5. 10:55
AZ183
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
4.5. 09:25
AZ182
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
Přebor Prahy mužů
10.10. 18:00
BA029
L.Vršovice B - Všenory
21 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
8.9. 20:30
BA003
S.Vršovice B - Sorry HáK
24 : 29
Pražský přebor žen
6.5. 18:30
BB078
Praha 4 - Astra B
24 : 32
11.11. 18:45
BB026
Astra C - Radlice
25 : 23
24.10. 18:30
BB040
Astra B - Astra C
22 : 23
20.10. 16:00
BB034
Háje - Astra B
28 : 26
22.9. 16:00
BB015
Háje - Praha 4
25 : 11
12.9. 18:15
BB008
Praha 4 - Mělník
21 : 21
Přebor Prahy starších žáků
3.11. 15:00
BC050
Dukla 4 - Kobylisy
23 : 9
3.11. 14:20
BC049
Kobylisy - Chodov
4 : 12
3.11. 13:40
BC048
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
3.11. 13:00
BC047
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 6
3.11. 11:00
BC044
Chodov - Dukla 4
8 : 8
3.11. 09:00
BC041
Dukla 6 - Chodov
27 : 7
19.10. 15:00
BC040
Dukla 4 - L.Vršovice
11 : 16
19.10. 13:40
BC038
Chodov - Dukla 4
11 : 21
19.10. 13:00
BC037
L.Vršovice - S.Vršovice
13 : 10
19.10. 11:40
BC035
Dukla 4 - S.Vršovice
18 : 9
19.10. 11:00
BC034
Chodov - L.Vršovice
14 : 10
19.10. 09:40
BC032
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
19.10. 09:00
BC031
L.Vršovice - Kobylisy
13 : 7
Přebor Prahy starších žákyň
17.11. 15:00
BE090
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 18
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 13:00
BE087
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.