Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 12:30
AXB003
J.Hradec - HC Plzeň
22 : 22
Žákovská liga starších žaček
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 13:20
AZ185
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
4.5. 10:55
AZ183
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
4.5. 09:25
AZ182
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
Přebor Prahy mužů
10.10. 18:00
BA029
L.Vršovice B - Všenory
21 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
8.9. 20:30
BA003
S.Vršovice B - Sorry HáK
24 : 29
Pražský přebor žen
6.5. 18:30
BB078
Praha 4 - Astra B
24 : 32
11.11. 18:45
BB026
Astra C - Radlice
25 : 23
24.10. 18:30
BB040
Astra B - Astra C
22 : 23
20.10. 16:00
BB034
Háje - Astra B
28 : 26
22.9. 16:00
BB015
Háje - Praha 4
25 : 11
12.9. 18:15
BB008
Praha 4 - Mělník
21 : 21
Přebor Prahy starších žáků
3.11. 15:00
BC050
Dukla 4 - Kobylisy
23 : 9
3.11. 14:20
BC049
Kobylisy - Chodov
4 : 12
3.11. 13:40
BC048
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
3.11. 13:00
BC047
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 6
3.11. 11:00
BC044
Chodov - Dukla 4
8 : 8
3.11. 09:00
BC041
Dukla 6 - Chodov
27 : 7
19.10. 15:00
BC040
Dukla 4 - L.Vršovice
11 : 16
19.10. 13:40
BC038
Chodov - Dukla 4
11 : 21
19.10. 13:00
BC037
L.Vršovice - S.Vršovice
13 : 10
19.10. 11:40
BC035
Dukla 4 - S.Vršovice
18 : 9
19.10. 11:00
BC034
Chodov - L.Vršovice
14 : 10
19.10. 09:40
BC032
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
19.10. 09:00
BC031
L.Vršovice - Kobylisy
13 : 7
Přebor Prahy starších žákyň
17.11. 15:00
BE090
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 18
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 13:00
BE087
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.