Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
15.2. 17:00
AE070
Ivančice - Maloměřice
32 : 25
17.11. 15:00
AE045
SK Kuřim - Sokolnice
41 : 35
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mužů SM
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
15.3. 17:30
AF092
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
9.11. 16:30
AF041
Napajedla - Zubří B
38 : 30
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:00
AI117
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
15.3. 15:30
AI092
Vsetín - Maloměřice
42 : 25
8.3. 09:00
AI087
Zlín - Přerov
32 : 24
15.2. 15:00
AI070
HK Ivančice - Maloměřice
32 : 21
24.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
33 : 30
17.11. 13:00
AI045
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
10.11. 14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
27.10. 13:00
AI032
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
13.10. 14:30
AI021
Přerov - Zlín
20 : 42
2.liga mladších dorostenců M
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
29.3. 15:30
AL104
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
8.3. 11:00
AL087
Zlín - Velké Meziříčí
41 : 20
15.2. 13:00
AL070
HK Ivančice - Bystřice p.H.
35 : 35
24.11. 11:00
AL050
Zlín - Bystřice p.H.
39 : 20
5.10. 09:30
AL014
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
35 : 47
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
2.liga žen M
12.4. 10:30
AT053
HK Hodonín - Olomouc
30 : 36
24.10. 18:00
AT028
SK Velká Bystřice - Olomouc
18 : 22
20.10. 17:00
AT013
Olomouc - SK Velká Bystřice
26 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.