Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
7
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
7
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
7
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Marta Bošacká
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
6
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
6
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
6
Andrea Špačková
Tatran Střešovice
6
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
6
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
6
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
6
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
6
Eva Menhartová
HC Milevsko
6
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
6
Sylvie Kumrová
SK Velká Bystřice
6
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice
6
Hana Ježková
SHK Kunovice
6
Jarmila Chromá
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
6
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
6
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
6
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
6
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Pavla Uhlířová
DHK Pardubice
5
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
5
Kateřina Studená
TJ Sokol Velké Meziříčí
5
Klára Sedláčková
TJ Sokol Velké Meziříčí
5
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
5
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
5
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
5
Dana Němcová
HC Plzeň
5
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
5
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
5
Petra Manclová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
5
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
5
Kateřina Jirásková
DHK Pardubice
5
Zpět
Další
Předchozí kola
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Zlín - Slavia
22 : 34
video
online
Veselí n.M. - Poruba
22 : 37
video
online
Písek - Olomouc
23 : 24
video
online
J.Hradec - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.