Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Korandová
Loko České Budějovice
27
Marie Josefusová
Sokol Vršovice B
27
Lucie Houšková
Lokomotiva Cheb
27
Ivana Tichá
TJ Turnov
26
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
26
Jarmila Šindelářová
TJ Slavoj Tachov
25
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
25
Ivana Kučerová
Sokol II Kobylisy B
25
Jana Nalezencová
TJ Turnov
23
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
23
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
22
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
22
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
22
Petra Hečková
HC Milevsko
22
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
22
Petra Machálková
Kovofiniš Ledeč n.S.
21
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
21
Irena Hladová
Loko České Budějovice
21
Marcela Svobodová
HK Spartak Ústí n.L.
20
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice B
20
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
20
Romana Fraňková
Astra Praha
20
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
20
Romana Zemková
DHK Pardubice
19
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Alena Šafářová
TJ Turnov
19
Gabriela Pešlová
Astra Praha
19
Aneta Kloudová
Loko České Budějovice
19
Jana Kleperádová
Sokol II Kobylisy B
19
Tereza Jiránková
Loko České Budějovice
19
Tereza Hřivnová
Lokomotiva Cheb
19
Veronika Cyprysová
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Tereza Talacková
DHK Pardubice
18
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
18
Kristýna Pánková
DHK Pardubice
18
Petra Křížová
Loko České Budějovice
18
Adéla Vališová
TJ Turnov
17
Gabriela Sedláčková
Sokol Vršovice B
17
Denisa Prochásková
Astra Praha
17
Petra Nohejlová
Sokol II Kobylisy B
17
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.