Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
13
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
28
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
1
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
3
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
6
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
25
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
29
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
33
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice B
11
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Claudia Davidová
TJ Turnov
4
Dagmar Aissi
TJ Turnov
5
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
5
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
1
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
15
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
9
Eva Jirásková
DHK Pardubice
1
Eva Uhlířová
Astra Praha
1
Eva Menhartová
HC Milevsko
15
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
20
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Iva Toulová
Kovofiniš Ledeč n.S.
3
Iva Slabá
Astra Praha
10
Iva Kalinová
Sokol Vršovice B
14
Iveta Slavětínská
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
4
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
1
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
1
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
3
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Kristýna Hromádková
Astra Praha
11
Ladislava Kotrbová
Sokol II Kobylisy B
1
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
2
Lenka Vomočilová
Sokol Vršovice B
6
Leona Stehnová
Sokol Vršovice B
4
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.