Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Baumbachová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Dvořáková
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Šustková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Lindnerová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Holaňová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Lednická
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Přečková
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Hořínková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Michalíková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
12 - 0 - 1 - 6
Eva Gižová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Eva Zálesná
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Tomková
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 1 - 4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Ivana Škodová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Jana Odstrčilová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Rybová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8 - 0 - 0 - 4
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc B
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Konůpková
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Vítková
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Polomíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Piatková
Sokol Poruba
12 - 0 - 0 - 6
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8 - 0 - 0 - 4
Markéta Foltynová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Klevetová
DHK Zora Olomouc B
8 - 0 - 0 - 4
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Konečná
Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Véghová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Hutníková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Sikorová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10 - 0 - 0 - 5
Radka Vavříková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Škutová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Vařechová
HC Zlín
12 - 0 - 0 - 6
Veronika Friedlová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Mynářová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Holčíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.