Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Nikola Holečková
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
76
Starty
1.liga mladší dorostenky
17.05. [AW056]
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
2 branek
10.05. [AW050]
Háje - DHK Baník Most
24 : 17
3 branek
04.05. [AW047]
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
1 branek
26.04. [AW043]
Bohunice - DHK Baník Most
28 : 22
5 branek
12.04. [AW038]
DHK Baník Most - Zlín
20 : 24
2 branek
05.04. [AW036]
Poruba - DHK Baník Most
33 : 23
5 branek
29.03. [AW029]
DHK Baník Most - Olomouc
19 : 28
4 branek
15.03. [AW028]
DHK Baník Most - Písek
19 : 22
2 branek
09.03. [AW022]
DHK Baník Most - Háje
19 : 30
6 branek
02.03. [AW019]
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
2 branek
23.02. [AW015]
DHK Baník Most - Bohunice
19 : 15
4 branek
16.02. [AW010]
Zlín - DHK Baník Most
37 : 11
3 branek
09.02. [AW008]
DHK Baník Most - Poruba
15 : 30
2 branek
02.02. [AW001]
Olomouc - DHK Baník Most
51 : 16
0 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
24.11. [AXA025]
Slavia - DHK Baník Most
20 : 20
4 branek
16.11. [AXA022]
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
3 branek
10.11. [AXA019]
Loko Č.Budějovice - DHK Baník Most
22 : 26
7 branek
03.11. [AXA016]
DHK Baník Most - S.Vršovice
26 : 21
5 branek
27.10. [AXA028]
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
3 branek
19.10. [AXA013]
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
1 branek
12.10. [AXA010]
DHK Baník Most - Slavia
19 : 18
6 branek
06.10. [AXA007]
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
1 branek
28.09. [AXA004]
DHK Baník Most - Loko Č.Budějovice
33 : 14
3 branek
21.09. [AXA001]
S.Vršovice - DHK Baník Most
17 : 23
2 branek
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
video
online
J.Hradec - Slavia
9 : 14
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
11 : 14
video
online
Žirovnice - J.Hradec
10 : 7
video
online
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
video
online
Zlín "A" - Ivančice
14 : 13
video
online
Slavia - Žirovnice
11 : 12
video
online
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
video
online
Zlín "A" - Žirovnice
19 : 7
video
online
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
video
online
Slavia - Zlín "A"
6 : 17
video
online
Žirovnice - Zlín "B"
8 : 15
video
online
Ivančice - Slavia
21 : 13
video
online
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
video
online
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
83 : 46
10
2
Žirovnice
5
3
0
2
46 : 59
6
3
Ivančice
5
3
0
2
75 : 57
6
4
Slavia
5
2
0
3
58 : 68
4
5
J.Hradec
5
1
0
4
41 : 70
2
6
Zlín "B"
5
1
0
4
55 : 58
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.