Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Růža
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
52
Starty
Žákovská liga starších žáků
01.06. [AO192]
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
0 branek
01.06. [AO189]
Karviná A - Ivančice A
18 : 15
2 branek
31.05. [AO186]
Talent A - Karviná A
20 : 18
0 branek
31.05. [AO182]
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
0 branek
31.05. [AO180]
Karviná A - Jičín
20 : 15
0 branek
04.05. [AO177]
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
2 branek
04.05. [AO175]
Karviná A - Talent A
29 : 20
2 branek
04.05. [AO173]
Zubří - Karviná A
17 : 20
0 branek
12.04. [AO165]
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
2 branek
12.04. [AO163]
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
3 branek
12.04. [AO160]
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
1 branek
12.04. [AO158]
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
3 branek
23.03. [AO144]
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
1 branek
23.03. [AO141]
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
0 branek
23.03. [AO139]
Karviná A - N. Veselí A
23 : 16
0 branek
23.03. [AO136]
Karviná A - Talent A
15 : 19
0 branek
23.03. [AO133]
Zubří - Karviná A
13 : 13
1 branek
01.03. [AO103]
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
2 branek
01.03. [AO100]
Ivančice A - Karviná A
23 : 34
2 branek
01.03. [AO098]
Karviná A - Strakonice A
19 : 10
2 branek
09.02. [AO085]
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
2 branek
09.02. [AO083]
HK B Most - Karviná A
11 : 19
1 branek
09.02. [AO080]
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
2 branek
09.02. [AO078]
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 16
1 branek
18.01. [AO054]
Pardubice - Karviná A
7 : 26
1 branek
18.01. [AO051]
Jičín - Karviná A
19 : 13
3 branek
18.01. [AO049]
Karviná A - Chodov
28 : 4
0 branek
18.01. [AO046]
Karviná A - Sokol Úvaly A
25 : 13
1 branek
18.01. [AO043]
Liberec A - Karviná A
14 : 22
1 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
24.05. [NC040]
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.