Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Barbora Lednická
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
13
Starty
1.liga starších dorostenek
22.03. [AU031]
DHK Pardubice - Zlín
26 : 35
0 branek
1.liga mladší dorostenky
18.05. [AW054]
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
1 branek
11.05. [AW052]
Bohunice - Zlín
26 : 32
2 branek
04.05. [AW045]
Olomouc - Zlín
30 : 29
0 branek
27.04. [AW044]
Zlín - Poruba
18 : 28
0 branek
06.04. [AW035]
Zlín - Písek
24 : 20
1 branek
22.03. [AW031]
Háje - Zlín
26 : 25
1 branek
02.02. [AW003]
Zlín - Háje
25 : 28
0 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. [AYB027]
Poruba - Zlín
26 : 23
0 branek
17.11. [AYB022]
DHK Zora Olomouc B - Zlín
17 : 29
2 branek
27.10. [AYB029]
Zlín - Karviná
46 : 20
4 branek
19.10. [AYB014]
Karviná - Zlín
24 : 35
1 branek
13.10. [AYB012]
Zlín - Poruba
24 : 24
0 branek
06.10. [AYB007]
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
1 branek
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.