Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Hana Maiwaelderová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
56
Starty
W.H.I.L.
11.05. [AP169]
Poruba - Zlín
28 : 21
0 branek
03.05. [AP139]
Poruba - Most
21 : 28
0 branek
27.04. [AP136]
Most - Poruba
25 : 23
0 branek
26.04. [AP135]
Most - Poruba
26 : 26
0 branek
12.04. [AP128]
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
5 branek
15.03. [AP117]
Písek - Poruba
18 : 22
0 branek
07.03. [AP112]
Poruba - Zlín
33 : 28
0 branek
1.liga žen
13.04. [AR117]
HC Plzeň - Poruba B
37 : 22
5 branek
05.04. [AR112]
Poruba B - Zlín B
24 : 31
3 branek
22.03. [AR106]
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
1 branek
16.03. [AR099]
Poruba B - Otrokovice
22 : 36
0 branek
09.03. [AR095]
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
2 branek
02.03. [AR086]
Poruba B - Kunovice
22 : 19
1 branek
23.02. [AR084]
Slavia B - Poruba B
23 : 17
2 branek
15.02. [AR073]
Poruba B - Most B
25 : 22
3 branek
09.02. [AR072]
Poruba B - Bohunice
24 : 23
3 branek
08.12. [AR062]
Poruba B - SVŠ Plzeň A
27 : 24
2 branek
24.11. [AR051]
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
4 branek
17.11. [AR046]
Zlín B - Poruba B
26 : 24
3 branek
10.11. [AR040]
Poruba B - S.Vršovice
12 : 26
4 branek
02.11. [AR033]
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
8 branek
27.10. [AR059]
Kobylisy - Poruba B
33 : 18
1 branek
20.10. [AR029]
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
0 branek
13.10. [AR020]
Kunovice - Poruba B
31 : 18
4 branek
06.10. [AR018]
Poruba B - Slavia B
20 : 31
1 branek
29.09. [AR007]
Most B - Poruba B
21 : 29
1 branek
21.09. [AR006]
Bohunice - Poruba B
23 : 24
3 branek
Předchozí kola
Skupina G - výsledky
video
online
Písek - Sparta Kutná Hora
22 : 9
video
online
Ivančice - SKH Velká n.V.
13 : 18
video
online
L.Zubří - Písek
12 : 17
video
online
Sparta Kutná Hora - Ivančice
12 : 30
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 15
video
online
Písek - Ivančice
16 : 25
video
online
Sparta Kutná Hora - SKH Velká n.V.
12 : 21
video
online
Ivančice - L.Zubří
23 : 10
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
video
online
L.Zubří - Sparta Kutná Hora
25 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
4
3
0
1
71 : 50
6
2
Ivančice
4
3
0
1
91 : 56
6
3
Písek
4
2
0
2
65 : 66
4
4
L.Zubří
4
2
0
2
62 : 62
4
5
Sparta Kutná Hora
4
0
0
4
43 : 98
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.