Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jarmila Šindelářová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
28
Starty
Český pohár žen
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
3 branek
2.liga žen Č
03.05. [AS129]
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
0 branek
27.04. [AS124]
Slavoj Tachov - Milevsko
34 : 19
1 branek
13.04. [AS118]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
1 branek
06.04. [AS111]
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 20
2 branek
23.03. [AS107]
Astra - Slavoj Tachov
19 : 23
0 branek
16.03. [AS098]
Slavoj Tachov - Strakonice
23 : 24
0 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
1 branek
09.02. [AS071]
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
0 branek
08.12. [AS063]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
21 : 22
3 branek
30.11. [AS058]
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
3 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
1 branek
16.11. [AS045]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
23 : 18
3 branek
10.11. [AS041]
Slavoj Tachov - Astra
17 : 16
0 branek
02.11. [AS032]
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
1 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS019]
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
0 branek
05.10. [AS018]
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
17 : 17
3 branek
29.09. [AS008]
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
22 : 23
2 branek
22.09. [AS005]
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
3 branek
Předchozí kola
Skupina I - výsledky
video
online
H. Brod - Žirovnice
14 : 19
video
online
Písek - DHC Plzeň A
18 : 19
video
online
Písek - H. Brod
28 : 15
video
online
DHC Plzeň A - Žirovnice
10 : 15
video
online
Žirovnice - Písek
15 : 19
video
online
H. Brod - DHC Plzeň A
13 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
3
2
0
1
65 : 49
4
2
Žirovnice
3
2
0
1
49 : 43
4
3
DHC Plzeň A
3
2
0
1
59 : 46
4
4
H. Brod
3
0
0
3
42 : 77
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.