Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Alena Mrázová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
87
Starty
2.liga mladších dorostenek-Č
17.05. [AWA055]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
3 branek
03.05. [AWA048]
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
31 : 19
2 branek
27.04. [AWA041]
TJ Slavoj Tachov - DHC Plzeň
25 : 19
7 branek
13.04. [AWA040]
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
5 branek
05.04. [AWA034]
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
7 branek
03.04. [AWA013]
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
3 branek
22.03. [AWA031]
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
4 branek
16.03. [AWA027]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
32 : 32
6 branek
09.03. [AWA022]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
30 : 26
0 branek
02.03. [AWA020]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
20 : 18
2 branek
16.02. [AWA012]
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
4 branek
09.02. [AWA006]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
20 : 27
0 branek
02.02. [AWA003]
Loko Č.Budějovice - TJ Slavoj Tachov
25 : 40
4 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. [AXB010]
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
3 branek
24.11. [AXB025]
TJ Slavoj Tachov - Háje
19 : 33
6 branek
17.11. [AXB024]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
29 : 32
3 branek
09.11. [AXB020]
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
20 : 22
6 branek
03.11. [AXB017]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
32 : 27
10 branek
20.10. [AXB015]
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
3 branek
05.10. [AXB009]
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
2 branek
29.09. [AXB005]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
24 : 23
1 branek
21.09. [AXB002]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
6 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.