Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Anna Schneiderová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
98
Starty
1.liga mladší dorostenky
10.05. [AW050]
Háje - DHK Baník Most
24 : 17
6 branek
04.05. [AW047]
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
4 branek
26.04. [AW043]
Bohunice - DHK Baník Most
28 : 22
7 branek
12.04. [AW038]
DHK Baník Most - Zlín
20 : 24
3 branek
29.03. [AW029]
DHK Baník Most - Olomouc
19 : 28
2 branek
23.02. [AW015]
DHK Baník Most - Bohunice
19 : 15
4 branek
2.liga mladších dorostenek-Č
09.03. [AWA022]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
30 : 26
8 branek
02.03. [AWA020]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
20 : 18
2 branek
16.02. [AWA012]
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
10 branek
09.02. [AWA006]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
20 : 27
6 branek
02.02. [AWA003]
Loko Č.Budějovice - TJ Slavoj Tachov
25 : 40
11 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. [AXB024]
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
29 : 32
10 branek
09.11. [AXB020]
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
20 : 22
7 branek
03.11. [AXB017]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
32 : 27
4 branek
20.10. [AXB015]
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
6 branek
05.10. [AXB009]
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
3 branek
29.09. [AXB005]
TJ Slavoj Tachov - J.Hradec
24 : 23
5 branek
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.