Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Nikola Motejlová
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
59
Starty
W.H.I.L.
12.04. [AP127]
Most - Partizánske
32 : 24
0 branek
1.liga žen
04.05. [AR127]
Most B - Bohunice
28 : 21
3 branek
01.05. [AR103]
Most B - Kobylisy
14 : 25
1 branek
26.04. [AR121]
Otrokovice - Most B
42 : 16
5 branek
13.04. [AR115]
Most B - SVŠ Plzeň A
39 : 18
2 branek
06.04. [AR109]
Olomouc B - Most B
36 : 23
2 branek
15.03. [AR097]
Kunovice - Most B
18 : 19
2 branek
09.03. [AR091]
Most B - HC Plzeň
19 : 24
0 branek
01.03. [AR085]
Slavia B - Most B
25 : 20
2 branek
23.02. [AR079]
Most B - Zlín B
32 : 36
1 branek
15.02. [AR073]
Poruba B - Most B
25 : 22
1 branek
09.02. [AR067]
Most B - S.Vršovice
27 : 25
1 branek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
02.11. [AUA016]
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
5 branek
26.10. [AUA030]
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
0 branek
20.10. [AUA015]
Slavia - S.Vršovice
47 : 19
1 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
24.11. [AXA025]
Slavia - DHK Baník Most
20 : 20
3 branek
16.11. [AXA022]
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
6 branek
03.11. [AXA016]
DHK Baník Most - S.Vršovice
26 : 21
5 branek
27.10. [AXA028]
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
0 branek
19.10. [AXA013]
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
5 branek
12.10. [AXA010]
DHK Baník Most - Slavia
19 : 18
3 branek
06.10. [AXA007]
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
4 branek
28.09. [AXA004]
DHK Baník Most - Loko Č.Budějovice
33 : 14
3 branek
21.09. [AXA001]
S.Vršovice - DHK Baník Most
17 : 23
4 branek
Předchozí kola
Skupina B - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - L.Zubří
18 : 13
video
online
Žirovnice - Háje
8 : 3
video
online
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Žirovnice
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
14 : 8
video
online
HC Plzeň - L.Zubří
8 : 20
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
video
online
Žirovnice - Poruba
15 : 13
video
online
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
video
online
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
video
online
Háje - HC Plzeň
13 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
video
online
L.Zubří - Háje
11 : 17
video
online
Žirovnice - HC Plzeň
10 : 0 k.
video
online
Poruba - L.Zubří
10 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žirovnice
5
4
0
1
57 : 44
8
2
Háje
5
4
0
1
66 : 43
8
3
HK Sptk Ústí n.L.
5
2
0
3
77 : 79
4
4
L.Zubří
5
2
0
3
72 : 66
4
5
Poruba
5
2
0
3
64 : 70
4
6
HC Plzeň
5
1
0
4
45 : 79
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.