Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Viola Staniczková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
99
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
17.05. [AWB054]
Zábřeh - Karviná
32 : 26
3 branek
03.05. [AWB047]
HK Hodonín - Karviná
30 : 20
1 branek
01.05. [AWB032]
Karviná - H.Brod
23 : 31
7 branek
27.04. [AWB042]
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
7 branek
13.04. [AWB040]
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
5 branek
12.04. [AWB014]
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
3 branek
06.04. [AWB033]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
4 branek
16.03. [AWB026]
Karviná - Zábřeh
21 : 28
4 branek
02.03. [AWB019]
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
4 branek
15.02. [AWB012]
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
7 branek
09.02. [AWB005]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
5 branek
01.02. [AWB004]
H.Brod - Karviná
29 : 20
3 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. [AYB024]
Zábřeh - Karviná
25 : 24
8 branek
09.11. [AYB019]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
6 branek
03.11. [AYB018]
Karviná - Poruba
18 : 38
3 branek
27.10. [AYB029]
Zlín - Karviná
46 : 20
6 branek
19.10. [AYB014]
Karviná - Zlín
24 : 35
7 branek
05.10. [AYB009]
Karviná - Zábřeh
28 : 25
10 branek
29.09. [AYB004]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
5 branek
22.09. [AYB003]
Poruba - Karviná
33 : 18
1 branek
Předchozí kola
Skupina C - výsledky
video
online
Hrabůvka - Sparta Kutná Hora
14 : 9
video
online
Loko Cheb - Slavia
2 : 15
video
online
Velká Bystřice - Ivančice
8 : 15
video
online
Hrabůvka - Loko Cheb
9 : 5
video
online
Slavia - Velká Bystřice
11 : 12
video
online
Ivančice - Sparta Kutná Hora
26 : 5
video
online
Slavia - Hrabůvka
18 : 4
video
online
Loko Cheb - Velká Bystřice
5 : 12
video
online
Ivančice - Hrabůvka
19 : 4
video
online
Sparta Kutná Hora - Loko Cheb
10 : 8
video
online
Slavia - Ivančice
17 : 17
video
online
Hrabůvka - Velká Bystřice
10 : 15
video
online
Sparta Kutná Hora - Slavia
4 : 23
video
online
Loko Cheb - Ivančice
10 : 23
video
online
Velká Bystřice - Sparta Kutná Hora
15 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
5
4
1
0
100 : 44
9
2
Velká Bystřice
5
4
0
1
62 : 46
8
3
Slavia
5
3
1
1
84 : 39
7
4
Hrabůvka
5
2
0
3
41 : 66
4
5
Sparta Kutná Hora
5
1
0
4
33 : 86
2
6
Loko Cheb
5
0
0
5
30 : 69
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.