Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Veronika Plánická
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
64
Starty
Český pohár žen
14.09. [APR012]
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
0 branek
08.09. [APR004]
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
1 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS131]
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
7 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8 branek
13.04. [AS118]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
1 branek
05.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
20 : 21
3 branek
23.03. [AS105]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
5 branek
15.03. [AS101]
DHK Pardubice - Ústí n.L.
31 : 22
3 branek
09.03. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 22
5 branek
02.03. [AS090]
Milevsko - Ústí n.L.
26 : 14
2 branek
22.02. [AS079]
Turnov - Ústí n.L.
28 : 19
1 branek
15.02. [AS078]
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
3 branek
09.02. [AS068]
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
3 branek
30.11. [AS065]
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
2 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
2 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
3 branek
10.11. [AS039]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
23 : 21
1 branek
03.11. [AS035]
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
0 branek
19.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
29 : 23
0 branek
12.10. [AS024]
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
3 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Turnov
25 : 23
1 branek
28.09. [AS012]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
30 : 32
6 branek
27.09. [AS002]
Ústí n.L. - Astra
22 : 25
1 branek
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.