Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Veronika Plánická
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
64
Starty
Český pohár žen
14.09. [APR012]
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
0 branek
08.09. [APR004]
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
1 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS131]
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
7 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8 branek
13.04. [AS118]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
1 branek
05.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
20 : 21
3 branek
23.03. [AS105]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
5 branek
15.03. [AS101]
DHK Pardubice - Ústí n.L.
31 : 22
3 branek
09.03. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 22
5 branek
02.03. [AS090]
Milevsko - Ústí n.L.
26 : 14
2 branek
22.02. [AS079]
Turnov - Ústí n.L.
28 : 19
1 branek
15.02. [AS078]
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
3 branek
09.02. [AS068]
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
3 branek
30.11. [AS065]
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
2 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
2 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
3 branek
10.11. [AS039]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
23 : 21
1 branek
03.11. [AS035]
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
0 branek
19.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
29 : 23
0 branek
12.10. [AS024]
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
3 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Turnov
25 : 23
1 branek
28.09. [AS012]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
30 : 32
6 branek
27.09. [AS002]
Ústí n.L. - Astra
22 : 25
1 branek
Předchozí kola
Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Poruba - Zlín
29 : 22
video
online
Poruba - Zlín
28 : 21
video
online
Zlín - Poruba
21 : 31
video
online
Zlín - Poruba
18.5. 16:00
video
online
Poruba - Zlín
24.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.