Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zuzana Vopěnková
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
20
Starty
Liga starších dorostenek-M-sk.A
17.11. [AUC022]
Olomouc - H.Brod
39 : 20
0 branek
20.10. [AUC014]
DHK Pardubice - H.Brod
30 : 27
0 branek
06.10. [AUC007]
H.Brod - Olomouc
22 : 29
2 branek
28.09. [AUC006]
HK Hodonín - H.Brod
25 : 25
0 branek
2.liga starších dorostenek M
08.02. [AVB006]
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
28 : 28
1 branek
2.liga mladších dorostenek-M
01.02. [AWB004]
H.Brod - Karviná
29 : 20
0 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.A
23.11. [AYA027]
Bohunice - H.Brod
34 : 25
6 branek
17.11. [AYA022]
Olomouc - H.Brod
41 : 13
0 branek
09.11. [AYA021]
H.Brod - HK Hodonín
33 : 33
1 branek
02.11. [AYA017]
V. Meziříčí - H.Brod
29 : 13
1 branek
20.10. [AYA014]
DHK Pardubice - H.Brod
24 : 31
5 branek
13.10. [AYA012]
H.Brod - Bohunice
28 : 20
2 branek
06.10. [AYA007]
H.Brod - Olomouc
22 : 47
0 branek
28.09. [AYA006]
HK Hodonín - H.Brod
24 : 24
1 branek
22.09. [AYA002]
H.Brod - V. Meziříčí
34 : 29
1 branek
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.