Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Anežka Zuzánková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
0
Starty
W.H.I.L.
16.03. [AP120]
Slavia - Olomouc
34 : 18
0 branek
15.02. [AP095]
Olomouc - Poruba
23 : 21
0 branek
07.02. [AP087]
Partizánske - Olomouc
22 : 18
0 branek
03.01. [AP056]
Šaľa - Olomouc
24 : 14
0 branek
05.10. [AP029]
Poruba - Olomouc
29 : 21
0 branek
Český pohár žen
25.09. [APR022]
Kunovice - Olomouc
17 : 25
0 branek
1.liga žen
23.03. [AR108]
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
0 branek
16.03. [AR098]
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
0 branek
09.03. [AR095]
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
0 branek
01.03. [AR087]
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
0 branek
23.02. [AR082]
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
0 branek
08.12. [AR065]
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
0 branek
24.11. [AR054]
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
0 branek
17.11. [AR043]
Most B - Olomouc B
31 : 26
0 branek
09.11. [AR042]
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
0 branek
03.11. [AR032]
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
0 branek
26.10. [AR056]
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
0 branek
20.10. [AR029]
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
0 branek
06.10. [AR016]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
0 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
0 branek
22.09. [AR003]
HC Plzeň - Olomouc B
24 : 21
0 branek
Předchozí kola
Skupina G - výsledky
video
online
Písek - Sparta Kutná Hora
22 : 9
video
online
Ivančice - SKH Velká n.V.
13 : 18
video
online
L.Zubří - Písek
12 : 17
video
online
Sparta Kutná Hora - Ivančice
12 : 30
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 15
video
online
Písek - Ivančice
16 : 25
video
online
Sparta Kutná Hora - SKH Velká n.V.
12 : 21
video
online
Ivančice - L.Zubří
23 : 10
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
video
online
L.Zubří - Sparta Kutná Hora
25 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
4
3
0
1
71 : 50
6
2
Ivančice
4
3
0
1
91 : 56
6
3
Písek
4
2
0
2
65 : 66
4
4
L.Zubří
4
2
0
2
62 : 62
4
5
Sparta Kutná Hora
4
0
0
4
43 : 98
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.