Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Markéta Dubnová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
38
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR020]
H.Brod - Zlín
14 : 37
2 branek
15.09. [APR015]
H.Brod - Bohunice
29 : 28
3 branek
07.09. [APR007]
V. Meziříčí - H.Brod
33 : 39
2 branek
2.liga žen M
27.04. [AT057]
Olomouc - H.Brod
24 : 24
0 branek
13.04. [AT052]
SK Velká Bystřice - H.Brod
25 : 18
6 branek
06.04. [AT051]
H.Brod - HK Hodonín
35 : 25
1 branek
29.03. [AT047]
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
3 branek
09.03. [AT042]
H.Brod - Olomouc
19 : 25
1 branek
01.03. [AT037]
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
2 branek
22.02. [AT036]
HK Hodonín - H.Brod
19 : 34
5 branek
16.02. [AT032]
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
2 branek
30.11. [AT029]
H.Brod - Karviná
31 : 24
0 branek
24.11. [AT027]
Olomouc - H.Brod
17 : 26
1 branek
17.11. [AT022]
SK Velká Bystřice - H.Brod
22 : 28
0 branek
09.11. [AT021]
H.Brod - HK Hodonín
40 : 27
1 branek
02.11. [AT017]
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 30
0 branek
26.10. [AT014]
Karviná - H.Brod
24 : 16
2 branek
13.10. [AT012]
H.Brod - Olomouc
25 : 19
2 branek
06.10. [AT007]
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
2 branek
28.09. [AT006]
HK Hodonín - H.Brod
31 : 32
3 branek
22.09. [AT002]
H.Brod - V. Meziříčí
30 : 24
0 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.