Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Hruda
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
10
Starty
2.liga mužů JM
11.05. [AE128]
Brno B - Olomouc
27 : 22
2 branek
03.05. [AE125]
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
0 branek
27.04. [AE117]
Telnice - Olomouc
23 : 27
0 branek
12.04. [AE112]
Olomouc - Juliánov
29 : 28
0 branek
30.03. [AE106]
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
2 branek
23.03. [AE099]
Olomouc - Prostějov
28 : 29
0 branek
08.03. [AE086]
Olomouc - Ivančice
25 : 21
0 branek
02.03. [AE084]
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
0 branek
22.02. [AE073]
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
0 branek
07.12. [AE062]
Olomouc - Brno B
31 : 27
0 branek
30.11. [AE059]
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
1 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
0 branek
17.11. [AE046]
Juliánov - Olomouc
18 : 27
0 branek
10.11. [AE040]
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
0 branek
26.10. [AE033]
Prostějov - Olomouc
28 : 28
1 branek
19.10. [AE029]
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
3 branek
13.10. [AE020]
Ivančice - Olomouc
26 : 26
0 branek
06.10. [AE018]
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
1 branek
28.09. [AE007]
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
0 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
0 branek
2.liga muži - baráž
16.05. [AEF001]
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
0 branek
Český pohár mužů
03.10. [AN052]
Olomouc - Karviná
20 : 29
0 branek
15.09. [AN044]
Napajedla - Olomouc
26 : 29
0 branek
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.