Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Renata Studená
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
30
Starty
1.liga žen
01.05. [AR131]
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
2 branek
27.04. [AR122]
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
0 branek
12.04. [AR120]
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
1 branek
06.04. [AR109]
Olomouc B - Most B
36 : 23
2 branek
23.03. [AR108]
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
0 branek
16.03. [AR098]
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
3 branek
09.03. [AR095]
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
2 branek
01.03. [AR087]
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
0 branek
15.02. [AR076]
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
2 branek
09.02. [AR069]
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
2 branek
08.12. [AR065]
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
1 branek
24.11. [AR054]
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
2 branek
09.11. [AR042]
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
2 branek
03.11. [AR032]
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
2 branek
26.10. [AR056]
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
2 branek
20.10. [AR029]
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
0 branek
13.10. [AR021]
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
3 branek
06.10. [AR016]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
1 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
3 branek
22.09. [AR003]
HC Plzeň - Olomouc B
24 : 21
0 branek
Předchozí kola
Skupina D - výsledky
video
online
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
video
online
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
15 : 11
video
online
DHK B Most - Kobylisy II
4 : 16
video
online
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 5
video
online
Kobylisy II - DHK Pardubice A
25 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
video
online
Zlín "A" - DHK B Most
21 : 3
video
online
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
video
online
DHK Pardubice A - Zlín "A"
7 : 30
video
online
SKH Velká n.V. - Kobylisy II
16 : 15
video
online
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
video
online
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
12 : 12
video
online
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
video
online
DHK B Most - DHK Pardubice A
13 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
104 : 41
10
2
SKH Velká n.V.
5
3
1
1
73 : 58
7
3
Kobylisy II
5
3
0
2
95 : 69
6
4
J.Hradec
5
2
0
3
52 : 76
4
5
DHK B Most
5
1
0
4
33 : 76
2
6
DHK Pardubice A
5
0
1
4
57 : 94
1
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.