Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Michaela Stejskalová
Post
Mateřský klub
DHK Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
139
Starty
Český pohár žen
15.09. [APR010]
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
6 branek
07.09. [APR001]
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
19 : 30
10 branek
2.liga žen Č
03.05. [AS128]
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
8 branek
26.04. [AS126]
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
4 branek
12.04. [AS115]
Turnov - DHK Pardubice
23 : 27
3 branek
05.04. [AS114]
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
5 branek
23.03. [AS104]
Milevsko - DHK Pardubice
23 : 24
3 branek
15.03. [AS101]
DHK Pardubice - Ústí n.L.
31 : 22
6 branek
08.03. [AS093]
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
21 : 36
4 branek
02.03. [AS088]
DHK Pardubice - Astra
23 : 15
6 branek
22.02. [AS082]
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
6 branek
15.02. [AS075]
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
8 branek
09.02. [AS071]
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
4 branek
07.12. [AS062]
S.Vršovice B - DHK Pardubice
15 : 26
7 branek
01.12. [AS060]
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
6 branek
23.11. [AS049]
DHK Pardubice - Turnov
27 : 20
7 branek
17.11. [AS048]
Kobylisy B - DHK Pardubice
25 : 30
5 branek
10.11. [AS038]
DHK Pardubice - Milevsko
38 : 26
8 branek
03.11. [AS035]
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
7 branek
20.10. [AS027]
DHK Pardubice - Kovofiniš Ledeč n.S.
26 : 29
3 branek
12.10. [AS022]
Astra - DHK Pardubice
25 : 24
7 branek
06.10. [AS016]
DHK Pardubice - Strakonice
28 : 20
6 branek
28.09. [AS009]
Loko Cheb - DHK Pardubice
23 : 22
5 branek
22.09. [AS005]
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
5 branek
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
video
online
Háje - Kobylisy II
16 : 10
video
online
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Háje
12 : 17
video
online
Kobylisy II - Písek
16 : 18
video
online
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
video
online
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
video
online
Háje - Písek
15 : 11
video
online
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
video
online
Poruba - Háje
8 : 15
video
online
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
11 : 15
video
online
Poruba - Kobylisy II
16 : 28
video
online
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
video
online
Písek - Poruba
9 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
5
5
0
0
82 : 54
10
2
DHC Plzeň A
5
4
0
1
88 : 62
8
3
Písek
5
2
0
3
63 : 72
4
4
Kobylisy II
5
1
1
3
87 : 86
3
5
SKH Velká n.V.
5
1
1
3
64 : 79
3
6
Poruba
5
1
0
4
61 : 92
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.