Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Novotný
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
0
Starty
1.liga mužů
10.05. [AB128]
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
0 branek
03.05. [AB125]
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
0 branek
27.04. [AB117]
Karviná B - Litovel
23 : 28
0 branek
12.04. [AB112]
Litovel - Dukla B
40 : 25
0 branek
08.03. [AB086]
Litovel - N.Veselí
36 : 27
0 branek
07.12. [AB062]
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
0 branek
01.12. [AB059]
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
0 branek
23.11. [AB051]
Litovel - Karviná B
25 : 24
0 branek
09.11. [AB040]
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
0 branek
27.10. [AB033]
Bohunice - Litovel
22 : 30
0 branek
19.10. [AB029]
Litovel - Náchod
35 : 26
0 branek
13.10. [AB020]
N.Veselí - Litovel
23 : 24
0 branek
05.10. [AB018]
Litovel - Chodov
31 : 22
0 branek
28.09. [AB007]
Strakonice - Litovel
23 : 23
0 branek
2.liga mužů JM
11.05. [AE128]
Brno B - Olomouc
27 : 22
0 branek
03.05. [AE125]
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
0 branek
30.03. [AE106]
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
0 branek
15.03. [AE095]
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
0 branek
22.02. [AE073]
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
0 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
0 branek
30.11. [AE059]
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
0 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
0 branek
17.11. [AE046]
Juliánov - Olomouc
18 : 27
0 branek
10.11. [AE040]
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
0 branek
26.10. [AE033]
Prostějov - Olomouc
28 : 28
0 branek
06.10. [AE018]
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
0 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
0 branek
Český pohár mužů
03.10. [AN052]
Olomouc - Karviná
20 : 29
0 branek
15.09. [AN044]
Napajedla - Olomouc
26 : 29
0 branek
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
27 : 28
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
26 : 25
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
3.5. 10:30
video
online
Šaľa - Partizánske
28 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
32 : 22
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
7.5. 17:30
video
online
Partizánske - Šaľa
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.