Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Novotný
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
0
Starty
1.liga mužů
10.05. [AB128]
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
0 branek
03.05. [AB125]
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
0 branek
27.04. [AB117]
Karviná B - Litovel
23 : 28
0 branek
12.04. [AB112]
Litovel - Dukla B
40 : 25
0 branek
08.03. [AB086]
Litovel - N.Veselí
36 : 27
0 branek
07.12. [AB062]
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
0 branek
01.12. [AB059]
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
0 branek
23.11. [AB051]
Litovel - Karviná B
25 : 24
0 branek
09.11. [AB040]
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
0 branek
27.10. [AB033]
Bohunice - Litovel
22 : 30
0 branek
19.10. [AB029]
Litovel - Náchod
35 : 26
0 branek
13.10. [AB020]
N.Veselí - Litovel
23 : 24
0 branek
05.10. [AB018]
Litovel - Chodov
31 : 22
0 branek
28.09. [AB007]
Strakonice - Litovel
23 : 23
0 branek
2.liga mužů JM
11.05. [AE128]
Brno B - Olomouc
27 : 22
0 branek
03.05. [AE125]
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
0 branek
30.03. [AE106]
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
0 branek
15.03. [AE095]
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
0 branek
22.02. [AE073]
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
0 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
0 branek
30.11. [AE059]
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
0 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
0 branek
17.11. [AE046]
Juliánov - Olomouc
18 : 27
0 branek
10.11. [AE040]
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
0 branek
26.10. [AE033]
Prostějov - Olomouc
28 : 28
0 branek
06.10. [AE018]
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
0 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
0 branek
Český pohár mužů
03.10. [AN052]
Olomouc - Karviná
20 : 29
0 branek
15.09. [AN044]
Napajedla - Olomouc
26 : 29
0 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.