Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Adéla Samcová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
91
Starty
W.H.I.L.
18.05. [AP186]
Písek - Olomouc
21 : 23
3 branek
17.05. [AP185]
Písek - Olomouc
28 : 28
0 branek
11.05. [AP184]
Olomouc - Písek
27 : 20
2 branek
10.05. [AP183]
Olomouc - Písek
37 : 25
5 branek
03.05. [AP147]
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
2 branek
12.04. [AP131]
Zlín - Olomouc
29 : 15
0 branek
05.04. [AP122]
Olomouc - Šaľa
25 : 29
0 branek
16.03. [AP120]
Slavia - Olomouc
34 : 18
1 branek
22.02. [AP098]
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
2 branek
15.02. [AP095]
Olomouc - Poruba
23 : 21
1 branek
01.02. [AP082]
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
3 branek
26.01. [AP076]
Michalovce - Olomouc
41 : 18
0 branek
18.01. [AP069]
Olomouc - Písek
31 : 22
4 branek
11.01. [AP065]
Olomouc - Zlín
25 : 20
0 branek
03.01. [AP056]
Šaľa - Olomouc
24 : 14
0 branek
22.11. [AP043]
Most - Olomouc
34 : 16
1 branek
16.11. [AP054]
Olomouc - Slavia
25 : 39
0 branek
03.11. [AP042]
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
0 branek
Český pohár žen
19.11. [APR030]
Olomouc - Poruba
22 : 26
0 branek
1.liga žen
27.04. [AR122]
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
10 branek
06.04. [AR109]
Olomouc B - Most B
36 : 23
4 branek
09.02. [AR069]
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
7 branek
08.12. [AR065]
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
3 branek
24.11. [AR054]
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
4 branek
26.10. [AR056]
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
6 branek
13.10. [AR021]
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
10 branek
06.10. [AR016]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
5 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
11 branek
22.09. [AR003]
HC Plzeň - Olomouc B
24 : 21
7 branek
Další
Předchozí kola
Skupina F - výsledky
video
online
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
video
online
Zlín "B" - Poruba
24 : 11
video
online
Velká Bystřice - Žirovnice
7 : 14
video
online
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
video
online
Poruba - Velká Bystřice
20 : 14
video
online
Žirovnice - Zlín "B"
19 : 12
video
online
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
video
online
Zlín "B" - Velká Bystřice
12 : 9
video
online
Poruba - Žirovnice
9 : 17
video
online
Velká Bystřice - Kobylisy II
7 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy II
4
4
0
0
77 : 57
8
2
Žirovnice
4
3
0
1
66 : 46
6
3
Zlín "B"
4
2
0
2
65 : 57
4
4
Poruba
4
1
0
3
57 : 79
2
5
Velká Bystřice
4
0
0
4
37 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.