Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karolína Burdová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
108
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR025]
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
1 branek
15.09. [APR010]
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
2 branek
1.liga žen
04.05. [AR129]
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
3 branek
01.05. [AR103]
Most B - Kobylisy
14 : 25
1 branek
27.04. [AR125]
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
6 branek
16.04. [AR116]
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
1 branek
06.04. [AR114]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
1 branek
16.03. [AR102]
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 27
7 branek
09.03. [AR092]
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
3 branek
02.03. [AR089]
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
1 branek
22.02. [AR081]
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
3 branek
15.02. [AR076]
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
3 branek
08.02. [AR070]
Kunovice - Kobylisy
16 : 26
2 branek
04.12. [AR063]
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
1 branek
23.11. [AR050]
Bohunice - Kobylisy
13 : 32
6 branek
17.11. [AR048]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 17
2 branek
10.11. [AR037]
Kobylisy - Most B
29 : 17
2 branek
03.11. [AR036]
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 32
1 branek
27.10. [AR059]
Kobylisy - Poruba B
33 : 18
2 branek
19.10. [AR026]
Kobylisy - Zlín B
27 : 21
2 branek
12.10. [AR023]
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
1 branek
05.10. [AR015]
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
2 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
5 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
1 branek
2.liga žen M
27.04. [AT057]
Olomouc - H.Brod
24 : 24
9 branek
29.03. [AT047]
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
3 branek
01.03. [AT037]
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
5 branek
16.02. [AT032]
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
6 branek
01.02. [AT059]
H.Brod - Karviná
30 : 20
3 branek
30.11. [AT029]
H.Brod - Karviná
31 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
3.kolo-ČP žen-osmifinále - výsledky
video
online
Otrokovice - Poruba
20 : 40
video
online
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
video
online
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
video
online
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
video
online
Kunovice - Olomouc
17 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
23 : 25
video
online
H.Brod - Zlín
14 : 37
video
online
HC Plzeň - Most
16 : 34
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.