Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Karolína Burdová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
108
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR025]
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
1 branek
15.09. [APR010]
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
2 branek
1.liga žen
04.05. [AR129]
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
3 branek
01.05. [AR103]
Most B - Kobylisy
14 : 25
1 branek
27.04. [AR125]
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
6 branek
16.04. [AR116]
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
1 branek
06.04. [AR114]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
1 branek
16.03. [AR102]
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 27
7 branek
09.03. [AR092]
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
3 branek
02.03. [AR089]
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
1 branek
22.02. [AR081]
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
3 branek
15.02. [AR076]
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
3 branek
08.02. [AR070]
Kunovice - Kobylisy
16 : 26
2 branek
04.12. [AR063]
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
1 branek
23.11. [AR050]
Bohunice - Kobylisy
13 : 32
6 branek
17.11. [AR048]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 17
2 branek
10.11. [AR037]
Kobylisy - Most B
29 : 17
2 branek
03.11. [AR036]
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 32
1 branek
27.10. [AR059]
Kobylisy - Poruba B
33 : 18
2 branek
19.10. [AR026]
Kobylisy - Zlín B
27 : 21
2 branek
12.10. [AR023]
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
1 branek
05.10. [AR015]
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
2 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
5 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
1 branek
2.liga žen M
27.04. [AT057]
Olomouc - H.Brod
24 : 24
9 branek
29.03. [AT047]
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
3 branek
01.03. [AT037]
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
5 branek
16.02. [AT032]
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
6 branek
01.02. [AT059]
H.Brod - Karviná
30 : 20
3 branek
30.11. [AT029]
H.Brod - Karviná
31 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Hlučín
22 : 13
video
online
J.Hradec - Háje
9 : 20
video
online
Slavia - DHC Plzeň A
12 : 13
video
online
Hlučín - J.Hradec
9 : 11
video
online
Háje - Slavia
14 : 9
video
online
DHC Plzeň A - J.Hradec
26 : 13
video
online
Hlučín - Háje
11 : 14
video
online
J.Hradec - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
video
online
Slavia - Hlučín
16 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
4
4
0
0
75 : 49
8
2
Háje
4
3
0
1
59 : 43
6
3
Slavia
4
2
0
2
55 : 47
4
4
J.Hradec
4
1
0
3
45 : 73
2
5
Hlučín
4
0
0
4
41 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.