Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Kristýna Salčáková
Post
levé křídlo
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
162 cm
Váha
62 kg
Počet startů
30
Počet branek
116
Starty
W.H.I.L.
18.05. [AP186]
Písek - Olomouc
21 : 23
1 branek
17.05. [AP185]
Písek - Olomouc
28 : 28
4 branek
11.05. [AP184]
Olomouc - Písek
27 : 20
5 branek
10.05. [AP183]
Olomouc - Písek
37 : 25
2 branek
03.05. [AP147]
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
5 branek
27.04. [AP144]
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
5 branek
26.04. [AP143]
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
2 branek
12.04. [AP131]
Zlín - Olomouc
29 : 15
2 branek
05.04. [AP122]
Olomouc - Šaľa
25 : 29
4 branek
16.03. [AP120]
Slavia - Olomouc
34 : 18
1 branek
08.03. [AP109]
Olomouc - Most
26 : 39
5 branek
01.03. [AP108]
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
3 branek
22.02. [AP098]
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
12 branek
15.02. [AP095]
Olomouc - Poruba
23 : 21
2 branek
07.02. [AP087]
Partizánske - Olomouc
22 : 18
5 branek
01.02. [AP082]
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
5 branek
26.01. [AP076]
Michalovce - Olomouc
41 : 18
4 branek
18.01. [AP069]
Olomouc - Písek
31 : 22
5 branek
11.01. [AP065]
Olomouc - Zlín
25 : 20
2 branek
03.01. [AP056]
Šaľa - Olomouc
24 : 14
1 branek
16.11. [AP054]
Olomouc - Slavia
25 : 39
0 branek
03.11. [AP042]
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
8 branek
12.10. [AP032]
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
3 branek
28.09. [AP021]
Olomouc - Partizánske
24 : 28
1 branek
15.09. [AP016]
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
5 branek
07.09. [AP010]
Olomouc - Michalovce
24 : 29
3 branek
31.08. [AP003]
Písek - Olomouc
16 : 34
4 branek
Český pohár žen
19.11. [APR030]
Olomouc - Poruba
22 : 26
4 branek
16.10. [APR026]
Písek - Olomouc
23 : 24
9 branek
25.09. [APR022]
Kunovice - Olomouc
17 : 25
4 branek
Další
Předchozí kola
Skupina I - výsledky
video
online
H. Brod - Žirovnice
14 : 19
video
online
Písek - DHC Plzeň A
18 : 19
video
online
Písek - H. Brod
28 : 15
video
online
DHC Plzeň A - Žirovnice
10 : 15
video
online
Žirovnice - Písek
15 : 19
video
online
H. Brod - DHC Plzeň A
13 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
3
2
0
1
65 : 49
4
2
Žirovnice
3
2
0
1
49 : 43
4
3
DHC Plzeň A
3
2
0
1
59 : 46
4
4
H. Brod
3
0
0
3
42 : 77
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.