Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Boris Aspridis
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
146
Starty
Extraliga muži
25.05. [AA190]
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
3 branek
17.05. [AA189]
Zlín - KP Brno
29 : 26
2 branek
11.05. [AA185]
Karviná - Zlín
27 : 26
1 branek
30.04. [AA182]
Zlín - Přerov
37 : 29
8 branek
27.04. [AA180]
Zlín - Zubří
31 : 28
7 branek
17.04. [AA175]
Zlín - Kopřivnice
26 : 29
6 branek
12.04. [AA174]
KP Brno - Zlín
29 : 20
3 branek
30.03. [AA170]
Zlín - Karviná
26 : 26
4 branek
23.03. [AA167]
Přerov - Zlín
23 : 28
6 branek
15.03. [AA165]
Zubří - Zlín
24 : 20
4 branek
01.03. [AA127]
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
7 branek
23.02. [AA126]
Zlín - KP Brno
21 : 23
6 branek
15.02. [AA116]
Frýdek-Místek - Zlín
29 : 20
7 branek
09.02. [AA113]
Zlín - Karviná
20 : 26
3 branek
01.02. [AA105]
Dukla - Zlín
32 : 24
8 branek
29.01. [AA100]
Zlín - Jičín
26 : 29
5 branek
14.12. [AA094]
Zubří - Zlín
24 : 25
6 branek
11.12. [AA087]
Zlín - Přerov
30 : 26
7 branek
08.12. [AA083]
Hranice - Zlín
31 : 22
4 branek
30.11. [AA074]
Lovosice - Zlín
24 : 21
2 branek
23.11. [AA072]
Plzeň - Zlín
20 : 17
2 branek
17.11. [AA061]
Zlín - Kopřivnice
34 : 22
7 branek
09.11. [AA060]
KP Brno - Zlín
38 : 19
2 branek
27.10. [AA050]
Zlín - Frýdek-Místek
24 : 28
3 branek
20.10. [AA047]
Karviná - Zlín
25 : 23
4 branek
13.10. [AA039]
Zlín - Dukla
27 : 22
3 branek
05.10. [AA034]
Jičín - Zlín
24 : 20
1 branek
29.09. [AA028]
Zlín - Zubří
28 : 21
4 branek
25.09. [AA021]
Přerov - Zlín
24 : 28
3 branek
22.09. [AA017]
Zlín - Hranice
28 : 31
5 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.